English středa 24. července 2024 20:08:44 • Svátek má Kristýna, zítra Jakub
     
Naše mise
Nabídka
e-business
e-marketing
Systémová integrace
Outsourcing
Produkty
Hry
Technologie
Zaměstnání
Kontakty

Inzeráty
     
  Klientské centrum  
Uživatelské jméno
Heslo
   
e-marketing

e-marketing označuje provádění marketingu na internetu. V současné době je při provádění marketingu uplatňován komplexní přístup k zákazníkovi mnoha různými influenčními kanály. Vedle klasické mediální reklamy (TV, rádio, tisk), direkt marketingu a propagačních akcí je stále důležitějším nástrojem na komunikaci se zákazníkem internet.

e-marketing je vedle poskytování komplexních řešení hlavním směrem do kterého se profiluje společnost WEBTEC.CZ.

E-marketingové kampaně

V komplexním komunikačním reklamním prostředí má e-marketingem podporovaná kampaň oproti běžné marketingové kampani několik zásadních výhod: vyšší účinnost, interaktivta, nepřetžitost, modernost, image hi-tec a profesionality.

Zákaznické e-marketingové webové stránky

E-marketingové webové stránky jsou vytvořeny podle požadavků zákazníka a jsou zpravidla součástí širšího komplexu marketingových akcí. Podle charakteristiky propagovaného produktu kromě informací o produktu zde klient získá také určitý benefit např. i materiální a je i jinak motivován k používání produktu a k opětovné návštěvě stránek resp. k jinému kontaktu zákazníka. Obvyklou součástí nasazení e-marketingové podpory pro propagační kampaň je její prezentace v médiích, takže klient je směřován na zákazníkovy e-marketingové webové stránky např. televizní reklamou.

E-marketingové webové stránky jsou v případě nasazení adekvátního monitoringu zákaznických preferencí výborným zdrojem aktuálních marketingových informací pro zákazníka, které mu umožňují okamžitě reagovat na požadavky klientů. Doporučujeme nasazení monitoringu zákaznických preferencí produktem webMonitor.

Nástroje společnosti WEBTEC.CZ pro e-marketing

Zákaznické e-marketingové webové stránky, vytvořené podle požadavku klienta. Produkty: webMonitor, webAdjust, Promio

Poslání článku

Uvažujete o zavedení vlastního internetového obchodu?
Ano
 21,26%
Ano - v dohledné době
 36,53%
Ne
 21,13%
Nevím
 21,08%


Postaveno na produktu WEBTEC webEdit
Copyright © 2000 - 2019 Webtec Services s.r.o.