English středa 24. července 2024 20:43:33 • Svátek má Kristýna, zítra Jakub
     
Naše mise
Nabídka
e-business
e-marketing
Systémová integrace
Outsourcing
Produkty
Hry
Technologie
Zaměstnání
Kontakty

Inzeráty
     
  Klientské centrum  
Uživatelské jméno
Heslo
   
Systémová integrace

Veškeré produkty společnosti WEBTEC.CZ mají zabudovány interní funkce (propojitelnost na produkt xBridge), které umožňují modulární implementaci datového propojení s dalšími informačními systémy. Typickým příkladem je propojení např. s účetním systémem nebo celopodnikovým řídícím systémem (ERP).

V současnosti nabízíme tři standardní metody systémové integrace:

- Webové služby

- xBridge EDI (Electronical Data Interchange). EDI je standardní metoda využívaná pro propojení dvou informačních systémů. xBridge je speciální nástroj umožňující obecnou definici exportních a/nebo importních souborů (např. ve formátech XML nebo CSV). xBridge robot pracuje na základě exportu/importu typových souborů pro výměnu dat dle definice uživatele.

- ODBC Access. Společnost WEBTEC.CZ používá databázový systém MS SQL Server a ostatní technologie Microsoftu. Pomocí OLE DB nebo ODBC ovladače systému Windows je možno zpřístupnit databázi požadovaného produktu.

Ad Hoc integrace
Pro speciální jednorázové integrace dat se využívají procedury vytvářené dle požadavků zákazníka a konkrétního případu. Tyto ad hoc procedury jsou vždy předmětem kooperace a konzultací se zákazníkem a jsou vystaveny důkladnému testování.
Nástroje společnosti WEBTEC.CZ pro systémovou integraci
xBridge
Poslání článku

Uvažujete o zavedení vlastního internetového obchodu?
Ano
 21,26%
Ano - v dohledné době
 36,53%
Ne
 21,13%
Nevím
 21,07%


Postaveno na produktu WEBTEC webEdit
Copyright © 2000 - 2019 Webtec Services s.r.o.