English středa 24. července 2024 21:06:41 • Svátek má Kristýna, zítra Jakub
     
Naše mise
Nabídka
e-business
e-marketing
Systémová integrace
Outsourcing
Produkty
Hry
Technologie
Zaměstnání
Kontakty

Inzeráty
     
  Klientské centrum  
Uživatelské jméno
Heslo
   
Technologie

Produkty společnosti WEBTEC jsou založeny na obecně uznávaných standardech a na technologiích společností W3C, Microsoft, Macromedia a dalších.

.NET Framework

Platforma .NET Framework je nová generace platformy společnosti Microsoft ke stavbě webových aplikací a webových služeb. více »»

HTML (Hyper Text Markup Language)

Jazyk používaný k popisu obsahu WWW stránek. Do textového souboru jsou vkládány jednoduché příkazy (značky, tagy), formující jeho výslednou podobu - označují odkazy na další zdroje, označují styl písma, nadpisů, programy v Jave atd. Interpretace jazyka je závislá na prohlížeči. více »»

AJAX (Asynchronous JavaScript and XML)

Technologie určená pro vývoj interaktivních webových aplikací, které mění obsah svých stránek bez nutnosti jejich znovunačítání. více »»

SVG (Scalable Vector Graphics)

Pracuje s vektorovou grafikou, má podobné schopnosti jako populární technologie Flash, ale navíc používá formát XML, proto má dynamickou povahu a dokáže např. vytvářet koláčové grafy dynamicky na základě údajů z databáze. více »»

Flash

Vektorová grafika pro web. Vyžaduje plugin do prohlížeče.

WAP (Wireless Application Protocol)

WAP je protokol pro provoz WML stránek na internetových sítích včetně vyústění na mobilní telefon. Mobilní telefon potom obsahuje WML prohlížeč, browser, který interpretuje WAPový obsah a zobrazuje jej. více »»

XML (eXtensible Markup Language)

Značkovací jazyk obsahující příkazy definující syntax (strukturu) dokumentu, definovaný doporučením W3C (WWW Consortium). Navazuje na něj řada dalších standardů/technologií např. DTD (Document Type Definition), XSTL (XSL Transformations), SOAP (Simple Object Access Protocol). více »»

CSS (Cascaded Style Sheets)

Aplikuje formátování na uzly XML dokumentu, nejčastěji se používá na formátování HTML dokumentu. více »»

OLAP (On-Line Analytical Processing)

OLAP je technologie zpracování databáze na serveru, který umožňuje uspořádat velké objemy dat tak, aby byla data přístupná a srozumitelná uživatelům zabývajícím se analýzou obchodních trendů a výsledků. Tyto databáze uspořádávají kategorie dat do skupin polí (nazývaných také dimenze) a úrovní podrobností. více »»

XForms

Jsou formuláře založené na technologii XML. XForms využívá několika existujících XML technologií jako je XPath pro adresování a výpočet hodnot a XML Schema pro definování datových typů.

ASP (Active Server Pages)

Internetové stránky využívající na straně serveru prvků ActiveX (např. VBScript)

J2ME

Java pro mobilní telefony. více »»

DirectX

Pokročilé grafické efekty.

Poslání článku

Uvažujete o zavedení vlastního internetového obchodu?
Ano
 21,26%
Ano - v dohledné době
 36,53%
Ne
 21,13%
Nevím
 21,07%


Postaveno na produktu WEBTEC webEdit
Copyright © 2000 - 2019 Webtec Services s.r.o.